Jak provádět nuru masáž?

Nuru masáž je speciální druh smyslné erotické masáže označované jako masáž “tělo na tělo”. 

Při této masáži jsou oba účastníci nazí a jejich těla se navzájem dotýkají, což umocňuje jejich vzájemné vzrušení. K masáži, je zapotřebí mimořádně klouzavého masážního lubrikantu, označovaného jako nuru gel. Námi dodávaný Nuru gel Ngel je složen z pečlivě vybraných přírodních surovin. Navíc obsahuje vitamin B5 a výtažek z plodů Goji pro své regenerační a antioxidační účinky. Pro jeho vlastnosti a složení schválené hygienickými směrnicemi EU je oproti jiným produktům zcela bezpečný a vhodný pro použití při nuru masážích. Při nuru masáži s použitím Nuru gelu Ngel prožijete neuvěřitelný erotický zážitek, ve kterém často dochází k intenzivnímu vyvrcholení obou účastníků. Jakmile nuru masáž jednou zažijete, získáte nezapomenutelný zážitek, který ihned zařadíte do svého erotického života.Krok 1 - Příprava prostředí

K nuru masáži potřebujete vhodnou podložku, která neabsorbuje gel a umožňuje klouzání. Nejlépe k tomu poslouží nafukovací matrace nebo speciální chránič matrace či vinylové prostěradlo. Můžete však použít jakýkoliv kluzký materiál, který najdete u Vás doma. Nemusíte se však bát, Nuru Gel Ngel nezanechává žádné stopy na oblečení či ložním prádle a navíc je velmi dobře vodou smyvatelný. Dále budete potřebovat misku na promíchání nuru gelu a ručníky, které Vám po masáži přijdou vhod.

Krok 2 - Vytvoření správné atmosféry

Důležitým prvkem je navození té správné erotické atmosféry. K tomu doporučujeme vonné svíčky, relaxační hudbu či romantické tlumené osvětlení. Atmosféru navodí i příjemná teplota místnosti nejlépe okolo 28°C. Po horké koupeli či sprše přijdete oba do příjemně vytopené místnosti a Vaše smyslné hrátky s nádechem erotiky mohou začít. 

Nejlepší na erotické atmosféře je, že se zde meze nekladou a máte neomezený prostor pro Vaší fantazii. Podělte se s námi a ostatními, jaká atmosféra Vás nejlépe nabudí na našich 
facebook stránkách

Krok 3 - Zahřátí nuru gelu

Gel je potřeba zahřát, aby se umocnil zážitek z masáže a byl příjemný pro oba účastníky. Doporučujeme vložit uzavřenou nádobu s nuru gelem do umyvadla s horkou vodou, jež ho zahřeje. Před použitím však zkontrolujte teplotu nuru gelu, abyste předešli zraněním způsobeným opařením partnera či sebe.

Krok 4 - Společná sprcha

Začněte společnou sprchou a nechte pomalu teplou vodu zjemnit Vaši pokožku. Během koupele využijte čas ke vzájemnému prozkoumání Vašich těl a tím podpořte vzrušení před samotnou masáží. Mokrá a vláčná pokožka umocní požitek z nuru masáže, proto po koupeli Vaši pokožku nevysoušejte.

Krok 5 - Ředění gelu vodou

Nuru gel Ngel byl vytvořen ve třech produktových řadách - Classic, Spa, Premium. Abychom uspokojili potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, každá produktová řada má jinou konzistenci. Avšak pokud někomu nevyhovuje jeho konzistence, můžete nuru gel Ngel naředit následujícím doporučeným způsobem:

  • Ngel Classic: 1 : 0,5 (gel : voda)
  • Ngel Spa: 1 : 1 (gel : voda)
  • Ngel Premium: 1 : 2 (gel : voda)

Do dřevěné mísy s nuru gelem pomalu přidávejte potřebné množství teplé vody. Gel s vodou promíchejte nejlépe pomocí rukou, čímž můžete kontrolovat viskozitu gelu. Pozor, velké množství vody může zapříčinit, že gel bude ztrácet svoji elasticitu.

Krok 6 - Masáž

Nechte Vašeho partnera lehnout na podložku a naberte dlaněmi masážní gel. Pomalu ho rozetřete nejprve po svém těle a poté gel aplikujte i na partnerovo tělo. Nyní ta pravá nuru masáž může začít. Můžete masírovat prsty, dlaněmi, chodidly, prsy, zadečkem nebo dalšími částmi Vašeho těla. Důležité je, abyste se u toho cítili příjemně a také se eroticky vzrušili. Specializované masérky se klouzají po svém zákazníkovi celým svým tělem z obou stran a tím mu poskytují nevídanou rozkoš. Při masáži využijte svoji představivost a zpříjemněte si zážitek vším co Vás napadne.

Nuru gel neslouží pouze k masáži, ale lze ho aplikovat i jako vysoce kvalitní lubrikant. Proto se nebojte a nechte se unést erotickým zážitkem, který Nuru gel Ngel poskytuje. Nuru masáž se stává jedním z nejoblíbenějších druhů masáží po celém světe a to díky mimořádnému Nuru gelu Ngel.