Co je to nuru masáž?

Smyslné umění masáží je praktikováno již po staletí a je známé pro své relaxační účinky s nádechem intimity. Nuru masáže se zaměřují na posílení potešení a touhy tak, aby páry či jednotlivci mohli dosáhnout výjímečně uspokojujících vyvrcholení tím nejpříjemnějším možným způsobem. Nuru masáže pochází z Japonska, kde slovo "nuru" znamená kluzký a kde je tento typ masáže považován za prastarý erotický rituál často nazývaný jako "kluzká masáž".

Nic nemůže být intimnější než smyslná masáž, při které nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale při které se používá celé tělo k masírování a poznávání svého partnera - masáž "tělo na tělo". Při nuru masáži dochází k zvýšení tepové činnosti a prokrvení těch nejcitlivějších intimních oblastí. Nuru masáž proto vytváří ideální podmínky pro maximální potěšení a požitek.

Vytvoření takto ideálních podmínek je nyní jednodušší a mnohem zábavnější než kdykoliv předtím s naším exkluzivním masážním Nuru gelem Ngel. Jeho vynikající kvalita, jemnost, úžasná konzistence a ultra-dlouhá účinnost je výsledkem pečlivého výběru přírodních ingrediencí (99%). Vitamin B5 a výtažek z plodů Goji pomáhají uklidnit a regenerovat pokožku a zároveň poskytují mimořádně intenzivní a smyslný požitek. Nuru gel Ngel nezanechává stopy a je bez zápachu. Můžete s ním experimentovat, jak se Vám zlíbí! Gel je možné pomalu vmasírovat do pokožky partnera nebo jej po masáži jednoduše smýt vodou.

Díky Nuru gelu Ngel přináší každý dotek maximální vzrušení za zvýšené citlivosti masírované oblasti. Páry se mohou střídat v masírování svých těl, což navozuje neobyčejně příjemný zážitek, jenž nepochybně povede k velmi uspokojujícímu a dlouhotrvajícímu vyvrcholení. Nuru gel může být také použit jako nezávadný a vysoce účinný osobní lubrikant. Pro všechny, kdo vyhledávají příjemně teplé, intenzivní a vlhké potěšení, je Nuru gel Ngel tou pravou volbou. Vše, co potřebujete, je dát si příjemnou koupel s partnerem a vložit uzavřenou nádobku s Nuru gelem Ngel na několik minut do teplé vody. Poté je vše připraveno pro kvalitní nuru masáž a zbytek je jen na Vás.

Pokud si nejste jisti, jak má taková nuru masáž probíhat, nezoufejte a přečtěte si náš návod "Jak provádět nuru masáž?".