Nuru gel - Ngel

Nuru gel Ngel byl pečlivě vyvinut pro smyslnou masáž "tělo na tělo", obecně známou jako nuru masáž. Nuru gel Ngel se vyznačuje svou jemností, úžasnou elasticitou a ultra-dlouhou účinností. Ngel Classic je obohacený o regenerační sílu D-Panthenolu. Po aplikaci nuru gelu Ngel se pokožka stává hedvábně jemnou a hydratovanou. Lze jej použít nejen jako masážní gel, ale také jako osobní lubrikant.

NGEL-all_1.png


Nejvyšší kvalita

Nuru gel Ngel jako jeden z mála nuru gelů splňuje veškerá hygienická směrnice EU (Evropská unie) a je schválen pro prodej v rámci EU! Proto je oproti jiným nuru gelům zcela zdravotně nezávadný! 

Kosmetika značky Ngel se vyrábí v nejmodernějších laboratořích, které striktně dodržují platné právní předpisy pro kosmetický průmysl včetně systému řízení jakosti dle normy ISO 9001:2008 a dodrzování dobré výrobní praxe dle normy GMP ISO 22716. Naši zákazníci si mohou být jisti, že nejvyšší úroveň kvality je zachována v každé fázi výroby. Každá šarže gelových produktů Ngel prochází náročnými testy (aplikační, mikrobiologické a dermatologické testování) s cílem splnit nejpřísnější normy.Ngel certification

POZOR! Na českém a slovenském trhu se objevují produkty, které jsou z mikrobiologického hlediska zdravotně závadné nebo nesplňují podmínky pro prodej v EU. Zde je pár příkladů takovýchto produktů:Blahodárné složení

Nuru Gel Ngel je z 99% složen z přírodně získaných ingrediencí:

  • Voda
  • Glycerin (Je získáván z přírodních palmových olejů. Vyznačuje se zvlhčujícími a regeneračními účinky)
  • 1,2 Hexanediol (Pojící a hydratační sloučenita více látek získávaná nesyntetickou (přirozenou) cestou. Má antioxidační a protizánětlivé účinky)
  • Sodium Polyacrylate (Regulátor hustoty. Má silné absorbční účinky)
  • Panthenol (Vitamín B5 - má regenerační a antioxidační účinky. Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů)Produktová řada Ngel

K uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jsme pro vás připravili nuru gel ve třech produktových řádách (konzistencích) a ve dvou odlišných baleních - 250ml a 1000ml. Následující přehled porovnání produktů Ngel vám pomůže vybrat nuru gel přesně podle vašich konkrétních potřeb:

Ngel Classic

Ngel Classic

Parfemace / vůně: NE
Šetrný k latexu: ANO
Vodou ředitelný: ANO
Klouzavost / hustota gelu: 80% (klasická)
Doporučené ředění: 1 : 0,5 (gel : voda)
Trvání účinku: 5x déle než obyčejný lubrikant
Námi doporučené použití: Klasická nuru masáž / exkluzivní osobní lubrikant
Ngel Spa

Ngel Spa

Parfemace / vůně: ANO - afrodiziakální vůně Ylang-Ylang
Šetrný k latexu: ANO
Vodou ředitelný: ANO
Klouzavost / hostota gelu: 90% (střední)
Doporučené ředění: 1 : 1 (gel : voda)
Trvání účinku: 8x déle než obyčejný lubrikant
Námi doporučené použití: Afrodiziakální nuru masáž / exkluzivní osobní lubrikant
Ngel Premium

Ngel Premium

Parfemace / vůně: NE
Šetrný k latexu: ANO
Vodou ředitelný: ANO
Klouzavost / hustota gelu: 100% (velmi vysoká)
Doporučené ředění: 1 : 2 (gel : voda)
Trvání účinku: 10x déle než obyčejný lubrikant
Námi doporučené použití: Velice smyslná a senzitivní nuru masážPoužití

- NURU MASÁŽ

Nuru masáž je neuvěřitelně smyslná a extrémně erotická masáž celého těla, která rozhodně nenechá vašeho partnera spát. Více o nuru masáži naleznete v článcích: "Co je to nuru masáž?" a "Jak provádět nuru masáž?".

- LUBRIKAČNÍ GEL

Nuru gel Ngel lze také použít jako vysoce kvalitní lubrikační gel. Je na bázi vody, takže se nemusíte bát, že Vám poškodí silikonové erotické pomůcky. Má vlastnosti silikonového lubrikačního gelu, ale na rozdíl od něj se dá lehce smýt obyčejnou vodou. Je bez zápachu, nemastí a nezanechává skvrny. Jeho složení bylo pečlivě navrženo tak, aby poskytoval maximální rozkoš v neuvěřitelně dlouho trvajícím vlhkém prožitku.

- MASÁŽNÍ GEL

Nuru gel Ngel je také možné použít pro klasickou masáž, kterou zajisté překvapíte Vašeho partnera. Dopřejte si smyslnou a uvolňující masáž, která bude bavit oba zúčastněné. Navíc díky svým regeneračním a zklidňujícím vlastnostem se budete po masáži cítit uvolněně a plní energie.   Přečtěte si další články: "Co je to nuru masáž?" a "Jak provádět nuru masáž?".